Kurumsal

1990 yılında Tel Erozyon ve Kalıpçılık alanında faaliyete başlayan firmamız, kalıpçılık sektöründe bir süre hizmet verdikten sonra, 1997 yılı itibariyle Cnc Makine sektöründe faliyet göstermeye başlamıştır ve bu sektörün  önemli firmalarıyla  mümessillik anlaşmaları imzalamıştır.

 
Kalıpçılık alanındaki tecrübesini Mitsubishi Erozyon Makinalarının Türkiye temsilciliği ile bütünleştirerek, bu alandaki kalite ve güvence anlayışını sürdürmüştür.


Daha sonra piyasa şartlarının şekillenmesi ve müşterilerin talebiyle 2.el tel erozyon satışına başlamıştır. Avrupa Serbest Bölgedeki kendi yerinde test kesimi yapabilme imkanı sağlayarak müşteri memnuniyeti ve güvenini kazanmış. Bu sebeple 2.el telerezyon pazarının önde gelen firması olmuştur.


Erozyon Sarf Malzemeleri alanında çeşitli Japon, Alman, İtalyan ve Güney Kore firmaları satış temsilcilikleri üzerine anlaşmalar gerçekleştirmiş ve bu alanda önemli bir pazar payına sahip olmuştur.


Satışını yaptığımız  makinalara ait satış, eğitim, teknik servis ve sarf malzemesi sağlama hizmetlerinini titizlikle yürütmektedir.


Zer Makina müşteri memnuniyetine dayalı çalışma anlayışı ile Türk sanayisine hizmet etmekten gurur duyar.

 

tr en